Grafické práce

Počítačová grafika a grafický design, grafické práce DTP. Tvorba propagačních materiálů, knih, časopisů….

Studio FOTO-GRAFIKA nabízí grafické práce a tvoří osobitý  grafický design. Jedná se o grafické návrhy tiskovin: grafické návrhy loga, reklamní grafika pro letáky, grafické návrhy brožur, grafika pro kalendáře, grafické návrhy pro katalogy, grafika a redakční zpracování pro časopisy, pečlivé grafické zpracování knihy i grafika pro velkoplošné reklamy, grafika na auta.

Navrhneme Vám také  komplexní jednotný firemní grafický styl (corporate identity), logo manuál a další prvky moderní vizuální komunikace tak, aby Vaše firma byl vidět.

Nabízíme ucelená kreativní grafická řešení, vhodný a osobitý grafický design.

Samozřejmostí je rychlé a precizní DTP zpracování a příprava odpovídajících grafických a obrazových podkladů:
fotografování produktů, ilustrační fotografie, skenování, retuše, montáže a úpravy obrázků, animace, vizualizace před realizací, prepress a optimalizace pro konkrétní tiskovou technologii.

Potřebujete rychle, kvalitně, za slušnou cenu graficky navrhnout a vyrobit reklamní leták, katalog, kalendář, či jinou tiskovinu?

Obraťte se s grafickými pracemi na nás!

REKLAMNÍ GRAFIKA | GRAFICKÉ STUDIO | GRAFICKÝ DESIGN
grafická úprava tiskovin | corporate identity | velkoplošná grafika

We offer design and realization of advertising materials, books, magazines…
Complete, creative solution of graphics, appropriate and original graphic design. Fast and precise DTP processing, scanning of graphic retouche patterns, assembly and adjustment of pictures, animation and visualization, typeset, and optimalization of data for a given printing technology can be taken for granted.